0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Konkursi për regjistruesit rajonal i hapur deri më 25 gusht

Të gjithë kandidatët e interesuar për regjistrues rajonal mund të paraqiten në aplikacionin onlajn të arritshën në  www.stat.gov.mk dhe  popis2021.stat.gov.mk deri më 25 gusht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle