0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Konkursi për regjistrues dhe instruktorë rajonal vazhdohet deri më 12 gusht

– Konkursi për angazhimin e regjistruesve dhe instruktorëve rajonalë për Regjistrimin e ardhshëm të popullatës, amvisërive dhe banesave është vazhduar deri më 12 gusht për shkak të pushimeve të verës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle