0_Maqedoni.Portal SQKronikë.portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQ

Konkurs për ndarjen e çmimit shtetëror “22 Nëntori”

Këshilli për ndarjen e çmimit shtetëror "22 Nëntori" shpall konkurs për vitin 2021. Me çmimin u ndahet mirënjohje njerëzve nga jeta politike, kulturore dhe shoqërore në Republikën e Maqedonisë së Veriut të cilët kontribuan në avancimin e bashkëjetesës ndërnjerëzore dhe mirëkuptimit reciprok midis pjesëtarëve të komuniteteve, kulturave dhe feve të ndryshme në vend.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle