0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konkurs i dytë publik për grante për zhvillim të shërbimeve sociale në nivel lokal

Në Kumanovë sot do të prezantohet Konkursi i dytë publik për ndarje të granteve për zhvillim të shërbimeve sociale në nivel lokal të cilin e zbaton Projekti për përmirësim të shërbimeve sociale, implementuar nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale me mbështetje nga Banka botërore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle