Botë SQBotë.Portal SQ

Kongresistët amerikanë e miratuan projekt-buxhetin për mbrojtje për vitin 2022

Dhoma e Përfaqësuesve e SHBA-së e ka miratuar projektligjin për mbrojtje në vlerë prej 770 miliardë dollarëve për furnizimin e ushtrisë ukrainase, stabilitetin e Baltikut dhe luftimin e ndikimit kinez.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle