Botë SQBotë.Portal SQ

Kongresi i SHBA-së afër marrëveshjes së ligjit për sanksione kundër Rusisë

Kongresi amerikan është afër arritjes së marrëveshjes për draft- ligjin i cili parasheh sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë, ka deklaruar senatori demokrat Bob Menendez dhe ka kërcënuar me “pasoja serioze” për Moskën nëse e sulmon Ukrainën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle