0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Konfirmohet takimi i nesërm i negociatorëve të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel

Komisioni Evropian ka konfirmuar se nesër do të mbahet raundi i negociatave mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel. Siç njofton korrespondentja e MIA-s në Bruksel, zëdhënësit e Komisionit Evropian sot kanë qenë në mundësi të konfirmojnë se takimi do të mbahet pasi dy javë situata në veri të Kosovës u përshkallëzua.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle