0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Konfirmohen rastet e para të lijës së majmunëve në Danimarkë dhe Skoci

Në Danimarkë u regjistrua rasti i parë i infektimit me lije të majmunëve te një burrë i moshuar, i cili u kthye nga udhëtimi në Spanjë, kumtoi sot Ministria daneze e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle