0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Konferencë “Turizëm sportiv – aspekte dhe mundësi kyçe për zhvillim”

Konferenca "Turizmi sportiv - aspekte dhe mundësi kyçe për zhvillim" do të mbahet nesër në konakun në Kodër të Diellit, në organizim të Fondacionit Servisi sipërmarrës për të rinj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle