0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konferencë “Të rinjtë në Ballkanin e Hapur – Mundësi dhe perspektiva për përparim të sigurtë në rajon”

Konferenca rinore me temë “Të rinjtë në Ballkanin e Hapur – Mundësi dhe perspektiva për përparim të sigurtë në rajon” me rastin e Ditës ndërkombëtare të të rinjve, sot do të mbahet në Shkup, në organizim të Agjencisë për rini dhe sport.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle