0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQSport SQTë Tjera SQ

Konferencë “Të hapur për korrupsionin në sport – me fokus në masën e vauçerit”

Në Strumicë sot do të mbahet konferencë me temë "Të hapur për korrupsionin në sport - me fokus në masën e vauçerit", në organizim të kabinetit të zëvendëskryeministres të obliguar për Politika të Qeverisjes së Mirë Sllavica Gërkovska në bashkëpunim me Zyrën e Kombeve të Bashkuara për luftë kundër drogës dhe krimit (UNODC).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle