0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë shtypi nga zëdhënësi Arsovski dhe drejtori i ESHS-së, Simovski (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi nga zëdhënësi i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dushko Arsovski dhe drejtori i Entit Shtetëror për Statistikë, Apostoll Simovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle