Foto SQFotoservis SQ

Konferencë shtypi Gir- Bomgartner

Konferencë shtypi e shefit të delegacionit të BE-së, ambasadorit Dejvid Gir dhe ambasadorit të Francës, Siril Bomgartner mbi krizën aktuale në Ukrainë

Butoni Kthehu në krye
Mbylle