0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë shtypi Eskobar-Osmani (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e zëvendësndihmës sekretarit shtetëror të SHBA-së për Evropë dhe Euroazi në Departamentin e Shtetit Gabriel Eskobar dhe ministrit të Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle