0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Konferencë shtypi e zëdhënësve të qeverisë, Dushko Arsovski dhe Muhamet Hoxha (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e zëdhënësve të qeverisë, Dushko Arsovski dhe Muhamet Hoxha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle