0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë shtypi e zëdhënësve qeveritarë Arsovski dhe Hoxha (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e zëdhënësve të Qeverisë, Dushko Arsovski dhe Muhamet Hoxha.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle