0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQVideo SQ

Konferencë shtypi e Zaevit, Ramës dhe Vuçiqit (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e kryeministrave të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, atij të Shqipërisë Edi Rama dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq në Forumin rajonal ekonomik në Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle