0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Konferencë shtypi e Shekerinskës dhe Boçvarskit (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e ministres së Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska dhe të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski për përmbushjen e kushteve ligjore për zgjidhjen e çështjes së pronësisë së banesave nga fondi i mëparshëm i APJ.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle