0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Konferencë shtypi e SASHK-ut (drejtpëdrejt)

-  Konferencë për shtyp e kryetarit të Sindikatës së pavarur për arsim, shkencë dhe kulturë (SASHK), Jakim Nedellkovski për ditën e parë të grevës në shkolla dhe kopshte.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle