0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQVideo deklaratë SQ

Konferencë shtypi e presidentëve Pendarovski dhe Levic (drejtpërdrejt)

Konferencë shtypi e presidentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski dhe të Republikës së Letonisë, Egils Levic.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle