0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo SQ

Konferencë shtypi e ministrit Bujar Osmani dhe Jape Kofid (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e ministrit të Punëve të Jashtme, Bujar Osmani dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Mbretërisë së Danimarkës, Jape Kofid.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle