0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë shtypi e ministrit Boçvarski (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e ministrit të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle