0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQVideo SQ

Konferencë shtypi e ministres së Kulturës, Irena Stefoska dhe drejtorit të FIZHT-së, Kosta Petrov (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e ministres së Kulturës Irena Stefoska dhe drejtorit të Fondit për inovacione dhe zhvillim teknologjik, Kosta Petrov për realizimin e projektit për digjitalizimin e kartotekave pranë Institutit për gjuhën maqedonase “Kërste Misirkov” – Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle