0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë shtypi e LSDM-së pas përfundimit të votimit (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e sekretarit të përgjithshëm të LSDM-së dhe shef i Shtabit qendror zgjedhor të koalicionit “Më e mira për komunën time”, Lupço Nikollovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle