0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Konferencë shtypi e KSHZ-së (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) me temë "Votimi i personave të sëmurë dhe të pafuqishëm dhe personave në arrest shtëpie, i personave në vetëizolim dhe karantinë, votimi në INK, votimi në azile pleqsh".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle