0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQ

Konferencë shtypi e kryetarit të SASHK-ut, Jakim Nedellkovski (drejtpëdrejt)

Konferencë shtypi e kryetarit të Sindikatës së pavarur për arsim, shkencë dhe kulturë, Jakim Nedellkovski lidhur me grevën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle