0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë shtypi e kryeministrit Zaev dhe kryetares së KE-së, fon der Lajen (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetares së KE-së, Ursula fon der Lajen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle