0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë shtypi e Alternativës (drejtpërdrejtë)

Konferencë shtypi e Alternativës pas mbledhjes së Këshillit qendror ku është vendosur nëse partia do t’i bashkohet qeverisë dhe shumicës parlamentare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle