0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konferencë Rajonale për “Përmirësimin e dialogut ndërmjet parlamenteve dhe gazetarëve nga Ballkani Perëndimor”

Konferencë rajonale me temë “Përmirësimi i dialogut mes parlamenteve dhe gazetarëve nga Ballkani Perëndimor” do të mbahet sot në Kuvend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle