0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konferencë rajonale për “Kthim efikas të pronës në pajtim me standardet evropiane”

Në organizim të Programit për Ballkanin Perëndimor të Qendrës AIRE, Iniciativës rajonale për antikorrupsion (IRA) dhe Ministrisë së Drejtësisë, sot në Shkup do të mbahet konferenca rajonale me temë “Kthim efikas i pronës në pajtim me standardet evropiane”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle