0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Konferencë përfundimtare “Ndikimi i sistemit meritor mbi pavarësinë gjyqësore dhe profesionalizmin në Maqedoninë e Veriut”

Konferencë përfundimtare "Ndikimi i sistemit meritor mbi pavarësinë gjyqësore dhe profesionalizmin në Maqedoninë e Veriut" do të mbahet sot në Shkup në organizim të koalicionit "Të gjithë për gjykim të drejtë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle