0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Konferencë përfundimtare e tuining projektit “Harmonizim i sistemeve nacionale për menaxhim kufitar me kërkesat e BE-së dhe Shengenit”

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, me një pjesë të kryesisë së Ministrisë sot mori pjesë në Konferencën përfundimtare të tuining projektit të financuar nga BE-ja, i quajtur "Harmonizim i sistemeve nacionale për menaxhim kufitar me kërkesat e BE-së dhe Shengenit", ku morën pjesë edhe ambasadori sllovak në vendin tonë, Henrik Markush, shefi për bashkëpunim i Delegacionit të BE-së, Stefan Hudolin, si dhe përfaqësues nga MPB të Sllovakisë dhe Sllovenisë dhe liderët e projektit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle