0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Konferencë për zhvillimin e reformave në gjyqësor dhe kthimin e besimit në sistemin gjyqësor

Grupi bulprint i organizatave të shoqërisë civile për reforma në gjyqësor sot organizoi konferencë "Zhvillimi i reformave në gjyqësor - Drejt kthimit të besimit të qytetarëve në sistemin gjyqësor".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle