0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë për shtyp Xhaferi-Konjufca (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e kryetarit të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi dhe kryetarit të Parlamentit të Kosovës, Glauk Konjufca.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle