0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë për shtyp Osmani – Dendias (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e ministrit të Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani dhe kolegut të tij grek, Nikos Dendias.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle