0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Konferencë për shtyp e zëvendëskryeministrave Bytyqi dhe Abazoviq (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e zëvendëskryeministrave të Maqedonisë së Veriut, Fatmit Bytyqi dhe të Malit të Zi, Dritan Abazoviq pas takimit në kuadër të vizitës zyrtare të zëvendëskryeministrit të Maqedonisë së Veriut në Podgoricë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle