0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Konferencë për shtyp e zëdhënësve të Qeverisë, Muhamed Hoxha dhe Dushko Arsovski (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e zëdhënësve të Qeverisë, Muhamed Hoxhës dhe Dushko Arsovskit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle