0_Magazinë.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë për shtyp e Zaevit, Bytyqit dhe Petrovit (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e kryeministrit Zoran Zaev, zëvendës kryeministrit për çështje ekonomike, koordinim të resoreve ekonomike dhe invesitme, Fatmir Bytyqi dhe drejtorit të FIZHT, Kosta Petrov për propozim masat për rritje të përshpejtuar të eko-sistemit start ap të Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle