0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Konferencë për shtyp e Peshevskit dhe Dimovskit për propozimin për falimentim të SHN Beton SHA Shkup (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e kryetarit të Sindikatës për ndërtimtari, industri dhe projektim të Republikës së Maqedonisë, Ivan Peshevski, dhe kryetarit të Lidhjes së sindikatave të Maqedonisë, Darko Dimovski, lidhur me parashtrimin e Propozimit për hapje të procedurës së falimentimit përkatësisht ndërprerjes së punëdhënësit SHN BETON SHA Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle