0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë për shtyp e Osmanit dhe Dendias (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e ministrave të Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani dhe të Greqisë Nikos Dendias.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle