0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë për shtyp e Nikollovskit dhe Baçovskit (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Ljupço Nikollovski dhe drejtorit të Agjencisë për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillimin rural, Nikica Baçovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle