0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Konferencë për shtyp e ministrit të Ekonomisë Kreshnik Bekteshi (drejtpëdrejtë)

Konferencë për shtyp e ministrit të Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi për Thirrjen publike për subvencionimin e ndërmarrjeve makro, mikro dhe të mesme, si dhe për Thirrjen publike për subvencionimin e zejtarëve të cilët i publikoi Ministria e Ekonomisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle