0_Web_Aktuale SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Konferencë për shtyp e ministrave Osmani dhe Linhart (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e ministrit për Punë të Jashtme Bujar Osmani dhe ministrit austriak për Çështje Evropiane dhe Ndërkombëtare Mihael Linhart.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle