0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë për shtyp e ministrave Osmani dhe Çaushoglu

Konferencë për shtyp e ministrave të punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut dhe të Turqisë, Bujar Osmani dhe Mevlud Çaushoglu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle