Link i drejtpërdrejtë SQ

Konferencë për shtyp e kryetarit të KRRE-së, Marko Bislimoski (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e kryetarit të Komisionit Rregullator për Energjetike dhe Shërbimet e Ujit (KRRE), Marko Bislimoski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle