Link i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë shtypi e kryeministrit Zaev dhe ministrit Nuredini (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e kryeministrit Zoran Zaev dhe ministrit të Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle