0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konferencë për shtyp e kryeministrit Kovaçevski dhe ministrit të Financave Besimi (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe ministrit të Financave Fatmir Besimi për Buxhetin e ri të Ministrisë së Financave për vitin 2023.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle