Link i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Konferencë për shtyp e kryeministrave Kovaçevski dhe Petkov (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e kryeministrave të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Bullgarisë Dimitar Kovaçevski dhe Kirill Petkov pas mbledhjes së përbashkët të qeverive në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle