0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Konferencë për shtyp e Kostadin Acevskit (drejtpërdrejtë)

 Konferencë për shtyp e drejtorit të Ndërmarrjes Publike për Mirëmbajtjen dhe Mbrojtjen e Rrugëve Magjistrale dhe Rajonale Kosradin Acevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle