0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

Konferencë për shtyp e koordinatores së ASH, Ilire Dauti

Faleminderit që jeni këtu për të përcjellë konferencën e sotshme për media, të cilën e kemi thirrur për të dhënë vërejtjet por edhe sygjerimet dhe propozimet tona lidhur me modelin e ri tarifor për konsumin e energjisë elektrike, të propozuar nga Komisioni Rregullator për Energjetikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle